TAKAMINKA V TRÁVĚ SPINKÁ

Zázrak s Takaminkou G330S!

Na chatě jsme byli s Růženkou od pátku 10.4.2009.

V sobotu ve 20:30 přijeli Lenka se synem Luďkem, ale jen 80 metrů od chaty, dál to nešlo, protože cesta byla na několika místech promletá předchozími dešti. Museli couvat až na louku vedle krajní chaty a to je zhruba 200 metrů.

Luděk donesl v ruksaku na zádech 15 Gambáčů a 15 Kozlů a nikdo si nevšiml, že chybí Luďkova kytara! Seděli jsme u ohně a celý večer si povídali hlavně o jejich blížící se svatbě. Lenka šla spát ve 23h., já v půlnoci a manželka se synem v 02:30!

Vstával jsem v 05:10, jedl čerstvě vyuzeného kapra od Pepy (Lenčin táta), pil čokoládu s rumem a díval se na kačenky brázdící Strž.

V 07:40 jsme šli s Růženkou do lesa a já pak nasbíral pytel čerstvých odřezků po dřevorubcích.

V 08:45 vstávali Lenka s Luďkem, nasnídali se a Luděk hledal po chatě kytaru – já už na svoji hrál, ale jeho kytara nikde nebyla. Tak začaly pracovat nervy! Luděk běželk autu a já šel za ním. Takaminka stála opřená o auto směrem k cestě, po které od večera odjížděli a přijížděli rybáři na motorkách a v autech. Ráno tudy projelo šest motorkářů na teréňácích, nějací kolaři a pár pěších turistů – kytara v pouzdru i s ladičkou byla kousek od cesty. Možná trochu připomínala pouzdro s rybářskými pruty …

Takaminka G330S tam stála celých 13 hodin! (od 20:30 do 09:30!!!!!) Mně z toho málem kleplo!

Pak si obě Takaminky zahrály pár hodin před chatou ….

Ježíšku, tenhle zázrak se už opakovat nebude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Karlův blog, Přihodilo se. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře u TAKAMINKA V TRÁVĚ SPINKÁ

 1. 2. kytara ve 4:30 napsal:

  Prostě v Čechách, a v tomto případě hlavně na Moravě, je už tak dobře, že lid nemá potřeby krásti. Už radši mlčím. Doufám, že to nebude číst Ježíšek, by mi dal.

  Zdraví 2. kytara ve 4:30

 2. KK 224 napsal:

  jo, tak to musela být úleva, po tom běhu .-)

 3. Ondra napsal:

  Takaminka věrná holka !

Komentáře nejsou povoleny.